Rastgele Resim

sas_4.gif

Giriş Formu  • Şifrenizi mı unuttunuz?
  • Kullanıcı adınızı mı unuttunuz?
  • Kayıt ol

Haberler

SAS Sanatı Marmariste

PDF Yazdır e-Posta
Administrator tarafından yazıldı   
Cuma, 06 Haziran 2008 20:52
kankusta-duo.com

Sas Sanatı Kurucusu Reis İsmet Kalafat günümüzde artık sokakta yürümenin güvenli olmadığını,ya parasısın,ya malının gasp edildiği veya hiç olmadık sebeplerle kişilere birden fazla veya bıçaklı saldırılarla karşılaşıldığı,bu nedenle kişilerin artık Kendini Korumanın Yolunu öğrenmenin kaçınılmaz bir durum olduğuna değinen Reis İsmet Kalafat bunu öğrenmenin yolunun Sas Sanatı olduğunu belirtiyor...

Sas Sanatı'nın teknik ve sitratejik olarak birden fazla kişilerin saldırılarına ve bıçaklı,sopalı saldırılara karşı ataklar içermesi ve müsabaka yapmaya yönelik olması,kişiye uygulamada güven vermektedir...

Son Güncelleme ( Salı, 03 Mart 2009 10:06 )
Devamını oku...
 
SAS Sanati TurkDO da... PDF Yazdır e-Posta
Administrator tarafından yazıldı   
Perşembe, 12 Ekim 2006 10:00
Makale Dizini
SAS Sanati TurkDO da...
Page #
Tüm Sayfalar
SAS SANATI. (14.02.2008)

SAS SANATI (Savunma ve Savaş Sanatı) kısaca Kendini Korumanın Yolu dur. Detaylara girmeden teknik uygulamayı amaçlayan teknik ve taktik çalışmadır.SAS SANATI 15 yaş üzeri Bay-Bayan herkesin öğrenip uygulayabileceği,sokakta kendini savunmaya ve müsabakaya yönelik bir çalışmadır. Bir Türk Savaş sanatı olan SAS’ın kurucusu İsmet Kalafat ve sisteminin detayları.Son Güncelleme ( Cumartesi, 17 Mayıs 2008 23:39 )
Devamını oku...
 
SAS Sanatı nedir? PDF Yazdır e-Posta
Administrator tarafından yazıldı   
Çarşamba, 07 Temmuz 2004 09:54

Sas Sanatı Savunma Atak Strateji Sanatıdır.Sas Sanatı Formsuz(Kata),Sınavsız yeni bir anlayış ile Reis İsmet Kalafat tarafından uygulamaya koyulmuş,15 yaş üzeri Bay-Bayan herkesin çeşitli saldırılara karşı (Bıçak, Sopa, Bir ve Daha Fazla Kişiye Karşı) öğrenip uygulayabileceği, sokakta kendini savunmaya ve müsabaka yapmaya yönelik çalışmadır.
Stratejik bir çalışma ile teferruata değil, geçerli ve gerekli noktalara odaklanmış teknik özelliğinde Savunma Atak Strateji olan bir çalışmadır.

Son Güncelleme ( Salı, 03 Mart 2009 10:07 )
Devamını oku...
 © SAS Sanatına aittir. Bütün logolar ve ticari işaretler ilgili kişi ve kurumlarındır. Yapılan yorumlar ve yazılan yazılar yazanlarındır. Izin alınmadan copyalanamaz.
Horon.Net Hosted Site